Tartalomjegyzék:

Videó: Raúl Fernández máris Marc Márquez rekordjára mutat, és továbbra is tömöríti a Moto2-es világbajnokságot

Videó: Part 04 - Moby Dick Audiobook by Herman Melville (Chs 041-050) 2024, Március

Raúl Fernández kész sok érzelmet belevinni a Moto2-es világbajnokság utolsó részébe. A spanyol versenyző újabb futamot nyert Misanóban, ezúttal nagyon agyafúrt módon, beállította idejét, és az utolsó körökben megváltoztatta a tempót, hogy ne adjon lehetőséget Remy Gardnernek és Arón Canetnek.

Gardner visszatért a kevesebbről többre futamhoz, és nagyon közel ért Fernándezhez az utolsó körben, de megijedt a félelemtől, ami miatt megelégedett a második hellyel. Vannak Jelenleg 34 ponttal az ausztrál előtt világbajnoki tábornokbeli csapattársához képest.

Canet visszatér a Moto2 dobogóra a Boscoscuróval

Lowes Misano Moto2 2021

A kijáratnál Rául Fernández megtartotta az első pozíciót Sam Lowes előtt. Remy Gardner veszített néhány pozíciót, a hatodik helyre esett vissza, még Arón Canet mögött is. Marco Bezzecchi és Xavi Vierge is egy élmezőnyben volt, amelyet a Gardnerhez ragasztva Augusto Fernández zárt.

Lowes lövöldözni kezdett és fél másodperces előnyt nyitott. így Canet gyorsan mozgott és megelőzte Fernandezt. Úgy tűnt, a Boscoscuro versenyzője úgy gondolta, van elég tempója ahhoz, hogy megküzdjön első Moto2-es győzelméért. Gardner megelőzte Vierge-t, és máris lövésnyire volt Fernándeztől, a cím másik esélyesétől.

Canet Misano Moto2 2021

Canet átvette a vezetést, és a legjobbat nyújtotta a középkategóriában. Valójában, Lowes besurrant, időt vesztegetve, és megmutatta, hogy nagyon lefagyott.. Raúl Fernández nagyszerű alternatívának tűnt Canet-vel szemben, az egyetlen, aki ragaszkodott a csúsztatásához. Az, hogy van-e csoport vagy sem, Canet ritmusától függ.

Néhány csepp esni kezdett a pályán, négy versenyzővel az élmezőnyben, köztük Lowesszal és Gardnerrel. Raúl Fernández arra számított, hogy az első helyre kerül hátha leáll a verseny. Gardner egy nagyon kockázatos manőverben is megelőzte Lowest.

Arbolino Misano Moto2 2021

Raúl Fernández ritmust váltott, és egyedül akart menni a győzelemért, de Canet volt az egyetlen, aki azt az érzést keltette, hogy válaszolni akar. De nem tudta, és néhány kör maximális erőfeszítés után fel kellett adnia magát. Canet és Gardner a második helyért küzdött, Raúl Fernández pedig egyedül maradt az újabb győzelemért.

Raúl Fernández győzelme Remy Gardner előtt hogy továbbra is izgalmat adjon a világbajnoki címért vívott küzdelemnek. A harmadik pozíció Caneté, aki legalább dobogóra ment a Boscoscuróval, és az utolsó körig közel volt Gardnerhez. Végül Lowes negyedik lett.