Ismael Bonilla ma reggel elhunyt a Jerez Circuit versenyen

Videó: Ismael Bonilla ma reggel elhunyt a Jerez Circuit versenyen

Videó: ISMAEL BENNACER | Welcome To Milan 2019 | Elite Goals, Skills, Assists | Empoli إسماعيل بن ناصر (HD) 2024, Március

Szomorú nap van ma, rendkívül szomorú a spanyol motoros család számára. Ismael Bonilla ma reggel elhunyt.

Az egykori spanyol versenyző ma reggel, július 5-én, vasárnap vesztette életét, amikor a Jerez-Ángel Nieto Körversenyen felügyeleti feladatokat látott el, amikor az általa használt Yamaha YZF-R1-es kifutott a fékekből a pálya első szakaszán. Jerez.

Ismael Bonilla, a nagyszerető ember

42 évesen Bonilla tesztelőként dolgozott a motoros sajtóban, miután kései pilótakarrierje volt. Lefutotta a RACE, Open Ducados, 250 köbcentis Európa-bajnokságot, és vitatkozott csaknem egy tucat futam a 250 köbcentis világbajnokságon vendégpilótaként, pontot aratott a világbajnokságon 1998-ban Jaramában.

Ismael Bonilla 1

A verseny világából felszabadult Bonilla újabb személyes vállalkozásokat vállalt, de anélkül, hogy 100%-osan elhatárolódott volna a verseny világától. Olyannyira, hogy Ismael Bonilla volt a felelős az adományozásért a világ első győzelme a Ducati 1199 Panigale számára 2012-ben megnyerte a Castilla-La Mancha bajnokság Albacete versenyét.

Ettől kezdve Bonilla vállalkozóként, Formula Moto munkatársaink munkatársaként és járművezetői tanfolyamok oktatójaként más feladatoknak szentelte magát. A telentó megformálásáért is ő volt a felelős Manuel Gonzalez, aki ma a Supersport 300 jelenlegi világbajnoka.

Ismael kétségtelenül a motoros sajtó világának leggyorsabb embere volt nagy mérete ellenére, ahogy Motonavo városi versenyőrületében megmutatta nekünk, de mindenekelőtt egy hihetetlen ember, akivel lehetetlen nem törődni és ez mélyen elszomorít bennünket.