Tartalomjegyzék:

Videó: Lorenzo Dalla Porta megszerezte első Moto3-as győzelmét egy misanói zord versenyen

Videó: Rome, Italy Walking Tour - 4K60fps with Captions - Prowalk Tours 2024, Március

Lorenzo Dalla Porta megszerezte első Moto3-győzelmét a San Marinói GP-n a titánok csatája után az utolsó körben. Elkészült a dobogó Jorge Martín és Fabio Di Giannantonio.

Elkezdődött a Moto3-as világbajnokság San Marino GP futama a az argentin spanyol Gabriel Rodrigo kiváló távozása az már szombaton tündökölne az osztályozásban. Jorge Martín, akinél minden lámpa égett, nem kezdett jól.

Többszöri baleset, amely két csoportra osztja a Moto3 versenyt

Marco Bezzechi San Marino 2018-as verseny

A verseny akciója 21 körrel a vége előtt következett Amikor Martínt megelőzve Jaume Masiá a földre ment, elkerülhetetlenül megelőzve Nicolò Bulegát, Aron Canet, Enea Bastianit és Ayumu Sasakit. Látványos ütközés, amelyhez nem kellett piros zászló, de két csoportra osztotta a versenyt, Bezzechivel, Dalla Portával, Rodrigoval, Martínnal és Digianantonioval az élen. Ezen kívül meg kell jegyezni, hogy minden pilóta jól van.

Egy összevont első csoport, amely Bezzechi parancsnokságát kezdte, de négy pilótával, akik nem akarták megkönnyíteni a dolgukat, Így hosszú küzdelem alakult ki a dobogóért öt olyan versenyző között, akik az egész versenyen együtt motoroztak.

Jorge Marti San Marino 2018

A dobogóért való küzdelem mellett vb-ért vívott harc Ez az olyan férfiaknál is jelen lenne, mint Martín és Bezzechi, mivel már tizenkét ponttal megelőzték az olaszt a spanyolok előtt a tabellán, és a győzelem tovább növelheti ezt a különbséget, ami akkor még nem történt meg. Bezzechi a földre került az utolsó előtti kör végén átadva a Moto3 vezetést Martínnak.

Maradtak négy pilóta a harcban, minden foggal-körömmel küzdő, címre jelöltek, mint Martín és akik nem. Végül Dalla Porta, Martín és Di Giannatonio gyönyörű harca vezetett Lorenzo Dalla Porta első győzelméhez.

A földre is mennének a kategória legfiatalabbja, Alonso lopez és a vendég sofőr, Kevin Zannoni, igaz mindketten a többszörös baleset előtt. Bár heves verseny volt, szerencsére senkinek nincs komolyabb sérülése.