Tartalomjegyzék:

Videó: Bagnaia és Canet a legjobb időt állította be Jerezben, ahol az eső volt a főszereplő

Videó: MotoGP 2021: olasz szponzor segítheti Dovizioso visszatérését? Moto2-es és Moto3-as körkép 2024, Március

Az alsóbb kategóriájú pilóták a MotoGP világbajnokság Visszatértek Jerezbe, hogy teljesítsenek három napos tesztet, az utolsót az első futam előtt, amely március 18-án lesz a katari Losail pályán.

Francesco Bagnaia és Aaron Canet voltak a leggyorsabbak ezen az első tesztnapon, amelyen időszakos eső ami az andalúz pályán esett, és emiatt a nap több szakaszában teljesen kiürült a pálya, mivel egyetlen pilóta sem akart kockáztatni.

Bagnaia, Leucona és Fenati szerződött a három legjobb időt a Moto2-ben

Iker Lecuona Valencia Moto2 2018

Az eső jelen volt a versenyzők által beállított időpontokban, akik másfél másodpercig maradtak a legutóbbi jerezi látogatásuk óta, és az utolsó edzésen nem lovagoltak. Francesco Bagnaia, a Sky Racing Team VR46 versenyzője a 1-es legjobb idő: 42.443 Ennek semmi köze az óra porlasztásához, amit Álex Márquez szerzett kevesebb mint egy hónapja, és 1:40.926 alatt teljesítette a kört.

A meglepetést a mai foglalkozások után a másik két legjobb minősítés jelentette, a spanyolok Iker Lecuona lovagolni a KTM-en és az olaszon római Fenati, Kalex honfitársával, Álex Márquezt a negyedik helyre szorítva, három tizeddel lemaradva Bagnaiától.

Romano Fenati Jerez Moto2 2018

A nap hírét a Moto2-ben Joan Mir vitte el, aki a motocross edzés közben elesett vállbántalma miatt nem tudott részt venni a teszteken. A pilóta rehabilitációt kap, hogy a legjobb körülmények között próbálja kijutni az első vb-tesztre.