MotoGP Németország 2012: Marc Márquez győzelme és Pol Espargaró visszatérése

Videó: MotoGP Németország 2012: Marc Márquez győzelme és Pol Espargaró visszatérése

Videó: A gyűrű, a győzelem és az előny is Márqueznél // Napi MotoGP Sachsenring - vasárnap 2024, Március

Ma reggel az időjárás végre megadta a pilótáknak Moto2 a Német NagydíjonA nap sütött, és nem volt levegő, és ahogy Dennis Noyes rámutatott, ez a Kalexek számára kedvezne, mert a vízben túlságosan engedelmesek, és rendkívül merevek, ami miatt vízben olyan elviselhetők, mint egy négyszögletes kerekű motorkerékpár. Gyakorlatilag a hétvége összes munkája semmit sem ér, miután elkészítettük a vizes versenyre való felkészülést.

De van, akit ez nem érdekel, csak tud gyorsan menni, felszáll a motorra és őrülten üti a kilincset. Marc Márquez végigsöpörte a versenyt, egyetlen ponton sem mutatta a gyengeség jeleit, és uralta az egész versenyt az elejétől a végéig. Pol Espargaro A maga részéről látványos versenyt produkált, visszatért, amivel a tizenhetedik helyről a negyedik helyre került a rajtrácson, megmentve egy biztonságosnak tűnő bukást.

Mika Kallio
Mika Kallio

Marc Márquez, Mika Kallio és Julito Simón volt az első az első kanyar elérésekor. Scott Redding a földre ment a kör első harmadában az elhaladási kísérlet után Toni Illés kívülről, és érintse meg az első kerekét, egyenesbe kényszerítve Elíast, de képes volt folytatni, így az egyik címre pályázó kiesett a játékból, és nem ő lenne ma az egyetlen. Andrea Iannone a nyolcadik körben próbálta tartani a lépést Marc Márquezzel, akit eltalált egy ijesztés elvesztette az első és a hátsó kereket, így folytathatta a versenyt, de pontszerzés nélkül, ami az összesítésben a negyedik helyre utasította vissza.

Pol Espargaro apránként visszaszerezte a pozíciókat, nagyjából kettőt körönként, mígnem a hetedik lett. Amikor elértem a nagyon gyors, több mint 200 kilométeres óránkénti sebességgel haladó jobb oldali ívet, amely megelőzi a Sanchsenring-vízesést, ráléptem a belső fehér vonalra, és egy hatalmas simmi volt. mindjárt elfújja őt. A sokk olyan erős volt, hogy a ruha légzsákja aktiválódott, és három helyet veszített, így visszatért a tizedik helyre, és újra le kellett győznie, majd újra vissza kellett térnie. Milyen kitartó ez a fiú, aki addig folytatta a lövöldözést, amíg az élmezőnyhöz képest három másodpercen belül negyedik lett, 16 pontot hozzáadva, és ismét második lett a tabellán.

Alex De Angelis

Eközben a vezető triót alkotta Marc Márquez, Mika Kallio és Alex de Angelis aki Andrea Iannone bukása után felvette velük a kapcsolatot megszöktek a többit kicsit. Angelis egyes szektoraiban gyorsabb volt Kalliónál, de a finnnek állandóbb volt a ritmusa, így egy abszurd küzdelembe kezdtek, ami nem vezetett sehova, csak arra, hogy ingázzák pozícióikat Márquez megszökésének kedvéért, hogy nyugodtan megnyerje a versenyt. és ugyanabban a pozícióban érkeztek be a célba, amellyel magánháborújukat kezdték. Marc így egy csodálatos hétvégét zárt, ismét megmutatva a nyertes fát, amiből készült.

Julito Simón kezdett pozícióit veszíteni a második körtől a száraz ritmus hiánya miatt, mivel a ritmus a verseny indítása előtt hirdette, és ez elviszi őt a utolsó tizenötödik hely. Közvetlenül előtted Nico Terol, Ricky Cardús és Tito Rabat, aki újabb könyves visszatérést írt alá azzal, hogy elhagyta a huszonhetedik helyet és visszaszerezte tizenöt pozícióját. Toni Illés azért indultam el csepp nagyon csalódott Suter előadásában, és Elena Rosell és Axel Pons ugyanezt tették, de azért technikai problémák.

Moto2 ideiglenes általános besorolása: * 1. Marc Márquez, 152 pont. * 2. Pol Espargaró, 109 p. * 3. Luthi Tamás, 107 p. * 4. Andrea Iannone, 104 p. * 5. Scott Redding, 86. o.