Neukirchner és Haga, kettős dolog Monzában

Videó: Neukirchner és Haga, kettős dolog Monzában

Videó: Max Neukirchners SBK-Wochenende in Phillip Island - Ganz großes Kino 2024, Március

Ezen a hétvégén in Monza, az összes halat felosztották a németek és a japánok között. A többi pilóta csupán nézője volt a pozíciókért vívott harcnak, amelyben szerepelt.

Troy BaylissA maga részéről nem lelkesedett, és bár a pole-ból indult, az első futamban meg kellett elégednie a harmadik hellyel, végül a másodikban kiesett, bár továbbra is jó pontpárnával vezeti az összetettet..

Az első hüvelyben a kijárat rögös lehetett, amikor Fonsi Nieto motorkerékpárjának oldalirányban ütközött cseh, ami kiegyensúlyozatlanná tette, és jobbról balra áthaladt a peloton közepén, bár szerencsére nem találkozott más pilótával. A Honda bal kormánya meggörbült, de cseh megtette az egyik szokásos visszatérését, kilencedikként ért célba, amikor az első áthaladásnál a célegyenesben a tizenkilencedik helyen állt. a maga részéről Neukirchner, Haga, Bayliss és Kagayama Ők álltak az élen, elhatárolták magukat a többiektől, és ádáz küzdelemben játszottak. Az első, aki kiesett ebből a csoportból Kagayama, amely túlzott hevességgel néhányszor besurrant az első variánsba, és a negyedik helyre került, amelyet végül elfoglal. Bayliss, viszont apránként veszített métereket, és a harmadik pozíció megtartására szorítkozott.

Öt kör van hátra Készíts Sikerült meghajlítanom a Suzuki a második helyre, de ez gyorsan visszatért az élre. Az utolsó körben a japán próbálkozott a belépési parabolával, de belső elrendezése nem tette lehetővé, hogy megelőzze a németet, szűk, ötvennyolc ezrelékes különbséggel a második helyen végzett. Ami a spanyolokat illeti, Xaus jelentéktelen bukást szenvedett a verseny közepén, miközben a hatodik pozíció körül futott, a verseny hibája miatt. Ducati. Az ív közepén a váltó a harmadikról a másodikra csökkent, amitől a katalán felborult. Fonsi hetedik helyen végzett és A Ville jól visszatért a tizenegyedik helyen végzett.

Dobogós második futam, Neukirchner - Haga - Kiyonari

A második hüvelyben, a főszereplők ismét ugyanazok voltak: Neukirchner, Haga, Bayliss és Kagayama, egy másik japán vendéggel, Kiyonari, aki a látványos visszatérés főszereplésével kiakasztotta az élcsoportot. Bayliss 11 körrel a végétől kellett kiesni technikai probléma miatt, ill Kagayama, ismét túl tüzes, néhány kanyarban átment a fékezésen, hogy a végén a csontjaira ütközött a védelmek ellen.

A körök apró-nagyobb előzéssel követték egymást, mígnem az utolsóban Készíts sikerült vezetnie, majd követte Kiyonari. Amikor minden előrevetítette, hogy ezeken a posztokon fognak végezni, a parabola bejáratánál, Készíts a rajtnál bezárták, honfitársát gáztalanításra kényszerítve, ezt a pillanatot a német kihasználva a második helyen ért célba. Olyan szoros volt az érkezés, hogy az első kettő között csak kilencezred volt a különbség, de a harmadik csak ötvenegy ezreléket lépett be, kevesebb, mint az első hüvelyben.

Fonsi a verseny nagy részét magányos negyedik pozícióban gurította, és mögötte, Biaggi, Checa, Badovini és Corser folyamatosan haladtak, amíg három körrel a vége előtt, Corser elhaladt a fékezésen és megérintette cseh, ami miatt ketten egyenest csináltak, mert nem sokkal később a spanyolok a földön kötnek ki. Ugyanúgy, mint cseh a római pilóta befejezte a versenyt Biaggi. XausA maga részéről a hetedik helyen végzett, miután szinte az egész futamot ötödikként lovagolta, Lavilla pedig ismét nagyon jókedvűen a tizedik helyen végzett.

Az általános besorolásban Bayliss továbbra is az élen 194 ponttal, őt követi cseh 116-tal, Készíts 112-vel és Neukirchner 111-el. Fonsia maga részéről 107 ponttal az ötödik, Xaus hetedik 90 és A Ville tizedik 59-el.